SERIA R 2000 - nowoczesność i funkcjonalność

Urządzenia tworzące serię R 2000 zostały zaprojektowane tak, aby dostarczać hi-endowych wrażeń odsłuchowych, ale również idealnie wtapiać się w otoczenie. W niewielkich obudowach umieszczono najnowocześniejsze układy audio. Do wyboru mamy dwa wzmacniacze zintegrowane, gramofon oraz odtwarzacz wieloformatowy dający nam również dostęp do funkcji streamingowych, łączności bezprzewodowej, radia internetowego i wielu nowoczesnych udogodnień. Luksus, rewelacyjny dźwięk, znakomite wzornictwo i legendarna niezawodność - to właśnie seria R 2000.

MP 2500 R - NOWOŚĆ!

Wieloformatowy odtwarzacz CD/SACD


MP 2500 R jest najnowszym i najbardziej wyrafinowanym odtwarzaczem wieloformatowym T+A.  przetwornik cyfrowo-analogowy PCM / DSD z serii R. Jest on zbudowany na bazie projektu i zaplecza technicznego mniejszego brata - MP 2000 R MK II. Oba zostały opracowane w celu bezkompromisowego odtwarzania plików audio o wysokiej rozdzielczości. Zamiast mechanizmu CD w MP 2500 R znajdziemy napęd SACD z naszego high-endowego odtwarzacza SACD MP 3100 HV - jest zupełnie nowe rozwiązanie. Podobnie jak w MP 2000 R MK II, dane PCM są konwertowane przy użyciu wyjątkowego podwójnego, poczwórnego, różnicowego konwertera T+A. Dane DSD obsługiwane przez unikalny, analogowy 1-bitowy konwerter DSD T+A - ten sam, który znajduje się w PDP 3000 HV. Przetwarza on dane DSD w natywnej formie jako strumień bitów bez ich konwertowania. Przesył strumieniowy to także dostęp do serwisów muzycznych, radia internetowego, domowej sieci LAN i WLAN, trybu USB Master oraz strumieniowania w jakości HD z serwerów sieciowych. 

Tuner cyfrowy w MP 2500 R obsługuje pasma FM, FM-HD i DAB+. Przesył muzyki z urządzeń mobilnych odbywa się dzięki modułowi strumieniowemu Bluetooth. Urządzenie może być także sterowane za pomocą pilota zdalnego sterowania FM1000 lub dedykowanej aplikacji T+A Music Navigator. Za jej pomocą kontrolować można wszystkie funkcje odtwarzacza. Na wyświetlaczu widoczne są wszelkie informacje dotyczące transmisji strumieniowej: nazwy i teksty stacji radiowych. Opcjonalnie możliwe jest zastosowanie dwukierunkowego systemy zdalnego sterowania RF FD 100. Wyświetlana jest wówczas pełną zawartość ekranu urządzenia oraz okładkę.

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2019. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.