SERIA R 2000 - nowoczesność i funkcjonalność

Urządzenia tworzące serię R 2000 zostały zaprojektowane tak, aby dostarczać hi-endowych wrażeń odsłuchowych, ale również idealnie wtapiać się w otoczenie. W niewielkich obudowach umieszczono najnowocześniejsze układy audio. Do wyboru mamy dwa wzmacniacze zintegrowane, gramofon oraz odtwarzacz wieloformatowy dający nam również dostęp do funkcji streamingowych, łączności bezprzewodowej, radia internetowego i wielu nowoczesnych udogodnień. Luksus, rewelacyjny dźwięk, znakomite wzornictwo i legendarna niezawodność - to właśnie seria R 2000.

PA 2500 R

Wzmacniacz zintegorwany


Dwa razy wyższa obudowa, wyższa moc wyjściowa i większa liczba opcji połączeniowych - PA 2500 R przewyższa specyfikację PA 2000 R w wielu dziedzinach, ale jego charakter pod względem jakości dźwięku nie jest w żaden sposób gorszy, niż w przypadku jego mniejszego braciszka. A nie jest to takie oczywiste, gdyż w bardzo potężnych wzmacniaczach często przepadają niuanse dynamiki i szczegółowości dźwięku. Wzmacniacz zintegrowany PA 2500 R omija tego niebezpieczeństwa - jego podstawowy układ jest taki sam, jak w przypadku PA 2000 R - nawet płytki drukowane są identyczne. Jednak jego radiatory są dwa razy większe, a obudowa może pomieścić dwa wydajne układy zasilające, w związku z czym wzmacniacz może dostarczyć ponad 260 W mocy ciągłej na kanał przy 4-omowych głośnikach. Wzmacniacz jest w stanie bez trudu w stanie kontrolować kolumny, co jest niezwykle ważne w kategoriach fazy i impedancji.

PA 2500 jest jeszcze bardziej wydajny, niż mniejszy model PA 2000 R, ale zachowuje dokładnie taką samą dynamikę i charakter dźwięku. PA 2500 R jest wyposażony w trzy profesjonalne, symetryczne wejścia XLR, z których jedno może być skonfigurowane jako surround, cztery wysokiej jakości wejścia RCA, symetryczne (XLR) i niesymetryczne (RCA) wyjścia z przedwzmacniacza oraz dwie pary wyjść głośnikowych z zaciskami wykonanymi z czystego, niemagnetycznego mosiądzu z powierzchniami kontaktowymi rodowanymi galwanicznie. Dodatkowo na przednim panelu znajduje się gniazdo słuchawkowe.

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2019. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.