SERIA R 2000 - nowoczesność i funkcjonalność

Urządzenia tworzące serię R 2000 zostały zaprojektowane tak, aby dostarczać hi-endowych wrażeń odsłuchowych, ale również idealnie wtapiać się w otoczenie. W niewielkich obudowach umieszczono najnowocześniejsze układy audio. Do wyboru mamy dwa wzmacniacze zintegrowane, gramofon oraz odtwarzacz wieloformatowy dający nam również dostęp do funkcji streamingowych, łączności bezprzewodowej, radia internetowego i wielu nowoczesnych udogodnień. Luksus, rewelacyjny dźwięk, znakomite wzornictwo i legendarna niezawodność - to właśnie seria R 2000.

PA 2000 R

Wzmacniacz zintegorwany


Budowanie kompaktowych wzmacniaczy zintegrowanych oferujących wysoką moc wyjściową i doskonałą jakość dźwięku jest sztuką, w której T + A nie ma sobie równych. Jako dowód tego twierdzenia prezentujemy zintegrowany wzmacniacz PA 2000 R. Urządzenie to oferuje bardzo dynamiczny, mocny i wyrazisty dźwięk. Istnieją dwa powody takiej charakterystyki - bardzo liniowe stopnie wyjściowe o niskim sprzężeniu zwrotnym oraz oddzielne, bardzo wydajne zasilanie. Sekcja zasilająca wzmacniacza PA 2000 R nie jest gotowym rozwiązaniem, ale została zaprojektowana od podstaw pod kątem pracy we wzmacniaczu hi-fi aby zapewnić wysoką stabilność nawet pod dużym obciążeniem, bez niebezpieczeństwa spadku mocy, nawet przy obchodzeniu się z sygnałami o bardzo wysokim poziomie szczytowym. Rezultat jest taki, że PA 2000 R może zapewnić ciągłą moc większą, niż 180 W na kanał.

I jest w stanie to osiągnąc z głośnikami o 4-omowej impedancji nominalnej, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej kontroli nad dźwiękiem! We wzmacniaczu zastosowano audiofilskie elementy takie, jak złocone gniazda zapewniające doskonały kontakt. Obwody wewnętrzne zaprojektowano tak, aby zapewnić jak najkrótszą ścieżkę sygnału bez niepotrzebnych strat. Oddzielne elementy sterujące barwą dźwięku są obecne w każdym kanale, jednak dzięki jednemu przyciskowi mogą być one całkowicie wyłączone z toru dla zapewnienia maksymalnej przejrzystości. Użytkownik może też wyposażyć swój wzmacniacz w opcjonalny moduł przedwzmacniacza gramofonowego MM lub MC. W przypadku pracy w systemie surround, wzmacniacz może być ustawiony na tryb końcówki mocy. PA 2000 R tworzy idealne centrum sterowania dla systemu klasy hi-end. Wzmacniacz jest wyposażony w trzy profesjonalne wejścia symetryczne (XLR), trzy wysokiej jakości wejścia niezbalansowane (RCA), a także wyjście z przedwzmacniacza (RCA) potrzebne na przykład do podłączenia subwoofera aktywnego. Terminale głośnikowe wykonano z niemagnetycznego stopu mosiądzu. Dodatkowo na przednim panelu znajduje się gniazdo słuchawkowe.

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2019. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.