SERIA R 2000 - nowoczesność i funkcjonalność

Urządzenia tworzące serię R 2000 zostały zaprojektowane tak, aby dostarczać hi-endowych wrażeń odsłuchowych, ale również idealnie wtapiać się w otoczenie. W niewielkich obudowach umieszczono najnowocześniejsze układy audio. Do wyboru mamy dwa wzmacniacze zintegrowane, gramofon oraz odtwarzacz wieloformatowy dający nam również dostęp do funkcji streamingowych, łączności bezprzewodowej, radia internetowego i wielu nowoczesnych udogodnień. Luksus, rewelacyjny dźwięk, znakomite wzornictwo i legendarna niezawodność - to właśnie seria R 2000.

MP 2000 R MkII

Wieloformatowy odtwarzacz CD


MP 2000 R MkII to prawdziwy multi-talent. Na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że to tylko klasyczny odtwarzacz CD, ale jego prawdziwe możliwości wykraczają daleko poza ten zakres. W jego sercu znajduje się jeden z najnowszych przetworników cyfrowo-analogowych na rynku. DAC konwertuje sygnały PCM do 384 kHz z pomocą poczwórnego konwertera (kolejnego firmowego rozwiązania T+A), a nawet pliki DSD 512. MP 2000 R MkII jest zatem w stanie wykorzystać każdy cyfrowy format muzyki w celu dostarczenia do wzmacniacza dźwięku najwyższej możliwej jakości. Odtwarzacz wieloformatowy MP 2000 R MkII mieści w sobie zaawansowany mechanizm CD, wysokiej klasy cyfrowy tuner FM oferujący także FM-HD i DAB+, wysokiej jakości moduł Bluetooth do odbioru transmisji muzyki z urządzeń mobilnych, a także usługę odtwarzania radia internetowego i muzyki z domowej sieci LAN i WLAN. Szeroka gama gniazd pozwala wykorzystać praktycznie każde urządzenie zewnętrzne w celu odtwarzania muzyki, nawet z dysku USB, konsoli czy telewizora.

Czytaj więcej: MP 2000 R MkII

MP 2500 R - NOWOŚĆ!

Wieloformatowy odtwarzacz CD/SACD


MP 2500 R jest najnowszym i najbardziej wyrafinowanym odtwarzaczem wieloformatowym T+A.  przetwornik cyfrowo-analogowy PCM / DSD z serii R. Jest on zbudowany na bazie projektu i zaplecza technicznego mniejszego brata - MP 2000 R MK II. Oba zostały opracowane w celu bezkompromisowego odtwarzania plików audio o wysokiej rozdzielczości. Zamiast mechanizmu CD w MP 2500 R znajdziemy napęd SACD z naszego high-endowego odtwarzacza SACD MP 3100 HV - jest zupełnie nowe rozwiązanie. Podobnie jak w MP 2000 R MK II, dane PCM są konwertowane przy użyciu wyjątkowego podwójnego, poczwórnego, różnicowego konwertera T+A. Dane DSD obsługiwane przez unikalny, analogowy 1-bitowy konwerter DSD T+A - ten sam, który znajduje się w PDP 3000 HV. Przetwarza on dane DSD w natywnej formie jako strumień bitów bez ich konwertowania. Przesył strumieniowy to także dostęp do serwisów muzycznych, radia internetowego, domowej sieci LAN i WLAN, trybu USB Master oraz strumieniowania w jakości HD z serwerów sieciowych. 

Czytaj więcej: MP 2500 R - NOWOŚĆ!

PA 2000 R

Wzmacniacz zintegorwany


Budowanie kompaktowych wzmacniaczy zintegrowanych oferujących wysoką moc wyjściową i doskonałą jakość dźwięku jest sztuką, w której T + A nie ma sobie równych. Jako dowód tego twierdzenia prezentujemy zintegrowany wzmacniacz PA 2000 R. Urządzenie to oferuje bardzo dynamiczny, mocny i wyrazisty dźwięk. Istnieją dwa powody takiej charakterystyki - bardzo liniowe stopnie wyjściowe o niskim sprzężeniu zwrotnym oraz oddzielne, bardzo wydajne zasilanie. Sekcja zasilająca wzmacniacza PA 2000 R nie jest gotowym rozwiązaniem, ale została zaprojektowana od podstaw pod kątem pracy we wzmacniaczu hi-fi aby zapewnić wysoką stabilność nawet pod dużym obciążeniem, bez niebezpieczeństwa spadku mocy, nawet przy obchodzeniu się z sygnałami o bardzo wysokim poziomie szczytowym. Rezultat jest taki, że PA 2000 R może zapewnić ciągłą moc większą, niż 180 W na kanał.

Czytaj więcej: PA 2000 R

PA 2500 R

Wzmacniacz zintegorwany


Dwa razy wyższa obudowa, wyższa moc wyjściowa i większa liczba opcji połączeniowych - PA 2500 R przewyższa specyfikację PA 2000 R w wielu dziedzinach, ale jego charakter pod względem jakości dźwięku nie jest w żaden sposób gorszy, niż w przypadku jego mniejszego braciszka. A nie jest to takie oczywiste, gdyż w bardzo potężnych wzmacniaczach często przepadają niuanse dynamiki i szczegółowości dźwięku. Wzmacniacz zintegrowany PA 2500 R omija tego niebezpieczeństwa - jego podstawowy układ jest taki sam, jak w przypadku PA 2000 R - nawet płytki drukowane są identyczne. Jednak jego radiatory są dwa razy większe, a obudowa może pomieścić dwa wydajne układy zasilające, w związku z czym wzmacniacz może dostarczyć ponad 260 W mocy ciągłej na kanał przy 4-omowych głośnikach. Wzmacniacz jest w stanie bez trudu w stanie kontrolować kolumny, co jest niezwykle ważne w kategoriach fazy i impedancji.

Czytaj więcej: PA 2500 R

G 2000 R

Gramofon


Wbrew wszelkim przewidywaniom, płyta winylowa utrzymała swą pozycję na rynku, a nawet umocniła ją w ciągu kilku dekad istnienia. Kiedy w latach dziewięćdziesiątych rynek został niemal całkowicie zdominowany przez płyty kompaktowe, wielu melomanów zaczęło narzekać na utracone cechy brzmieniowe płyt winylowych, znanych ze swojego subiektywnie cieplejszego, przyjemniejszego charakteru. Gramofon G 1260 R z poprzedniej serii R był bardzo udanym projektem, a dalsze prace rozwojowe nad tym urządzeniem pozwoliły wprowadzić w nim szereg usprawnień. Urządzenie dołącza teraz do nowej serii R jako sposób na odtwarzanie wysokiej jakości nośników analogowych. Ten gramofon ustala nowe standardy jakości odtwarzania płyt winylowych i jednocześnie wprowadza kilka unikalnych cech konstrukcyjnych.

Czytaj więcej: G 2000 R

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2019. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.