SERIA K - kino dla koneserów

Kino domowe to nie tylko sprzęt zajmujący miejsce na stoliku pod telewizorem, ale przede wszystkim wygodny sposób na przyjemne spędzanie czasu w spokoju i samotności lub w towarzystwie rodziny lub znajomych, bez wychodzenia z domu. Urządzenia serii K zaprojektowano tak, aby dawały nam to wszystko bez potrzeby kupowania dodatkowego stolika na amplitunery i odtwarzacze. W eleganckich i kompaktowych obudowach zamknięto wszystko, czego potrzebują miłośnicy domowych projekcji filmowych i koncertów w pełnym, przestrzennym wymiarze.

K8

Odtwarzacz BluRay 7.1 HD


K8 to z pewnością jedno z najbardziej złożonych urządzeń, jakie produkuje firma T+A. Jest to nowoczesny odtwarzacz BluRay 7.1 HD wyposażony w najlepsze dostępne technologie. Został zaprojektowany by dostarczyć kinom domowym dźwięk przestrzenny najwyższej jakości. Jest urządzeniem niezwykle wszechstronnym, które spełni wszystkie potrzeby wymagających entuzjastów kina domowego, również w wersji 5.1, 3.1 czy stereo. Inżynierowie firmy T+A podjęli przemyślaną decyzję, wybierając połączenie wysokowydajnych wzmacniaczy z analogowymi zasilaczami. Każdy miłośnik muzyki i filmu może podłączyć nawet duże, wymagające prądowo zestawy głośnikowe, które są w stanie nagłośnić sporą przestrzeń salonu.

Czytaj więcej: K8

K2 Blu

Odtwarzacz wieloźródłowy


Uniwersalne urządzenie K2 Blu zostało stworzone dla wszystkich miłośników dobrego brzmienia, którzy pragną odtwarzać muzykę z różnych źródeł i mediów oraz chcą podnieść jakość dźwięku swego telewizora bez wykorzystania sześciu czy ośmiu głośników. Z tego powodu K2 Blu nie jest klasycznym odbiornikiem przestrzennym, do którego podłączamy zestaw 7.1. Inżynierowie T+A postawili tutaj na samodzielną możliwość kalibracji urządzenia i ustawienia trybu pracy, który zapewni optymalną reprodukcję dźwięku, w zależności od głośników podłączonych do urządzenia i rodzaju preferowanej muzyki. Wybór podstawowych opcji, takich jak kalibracja głośników, równowaga kanałów, korekcja barwy czy pasma przenoszenia odbywa się za pomocą prostego w obsłudze menu i pilota zdalnego sterowania.

Czytaj więcej: K2 Blu

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2019. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.