MUSIC RECEIVER

Odtwarzacz wieloźródłowy


Music Receiver jest z pewnością jednym z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń obecnych na rynku. Łączy w sobie klasyczną technologię analogową i najnowsze technologie cyfrowe, dzięki czemu może stanowić centrum dowodzenia wysokiej jakości systemu hi-fi. Music Receiver to kombinacja znakomitego przedwzmacniacza analogowego, konwertera analogowo-cyfrowego oraz odtwarzacza CD. Przedwzmacniacz pozwala na ustawienie opcji takich jak korekcja równowagi pasma oraz barwy dźwięku, kontrola głośności czy filtru sub-sonic do pracy z głośnikami satelitarnymi.

Czytaj więcej: MUSIC RECEIVER

MUSIC PLAYER

Odtwarzacz


Music Player to wyjątkowe i ekskluzywne źródło dźwięku, ponieważ łączy w sobie klasyczny odtwarzacz płyt kompaktowych z najnowszymi technologiami, pozwalającymi na przesyłanie muzyki z komputera i internetu. Aby zrealizować ten cel niemieccy inżynierowie zaprojektowali płytę główną, która obsługuje cztery różne źródła cyfrowe przy zachowaniu brzmienia najwyższej jakości, wolnego od zjawiska jitter. W efekcie urządzenie posiada procesor, który obsługuje interfejsy WLAN, LAN, USB i iPod, a ponadto wyposażone jest w wysokiej jakości cyfrowy tuner FM, odtwarzacz CD i pięć cyfrowych wejść SP/DIF z własnym zegarem.

Czytaj więcej: MUSIC PLAYER

POWER PLANT

Urządzenie Power Plant to serce serii E. Jest to wzmacniacz zintegrowany z niemal nieograniczonymi zasobami mocy. Bazując na tradycji legendarnych wzmacniaczy tranzystorowych i lampowych, przedwzmacniacz był opracowywany tak, by uzyskać możliwe najlepszą jakość dźwięku, neutralność i energię. Duży, analogowy zasilacz sieciowy z transformatorem toroidalnym zapewni systemowi duże rezerwy mocy, będące kluczem do dynamicznego brzmienia. Power Plant wyposażono zarówno w wejścia zbalansowane, jak i niezbalansowane.

Czytaj więcej: POWER PLANT

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2019. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.