DAC 8 i AMP 8 - Nowoczesność i styl

Przetwornik cyfrowo-analogowy DAC 8 i dedykowana końcówka mocy AMP 8 razem tworzą elegancki i nowoczesny system stereo, który może rywalizować z najlepszymi tradycyjnymi zestawami w tym przedziale cenowym. DAC 8 pozwala słuchać muzyki z różnych źródeł takich, jak komputer, odtwarzacz płyt kompaktowych, konsola czy tuner satelitarny, oferując najwyższą jakość brzmienia i wygodną regulację głośności, natomiast AMP 8 dostarcza mocy zdolnej napędzić niemal dowolne kolumny. Wszystko to w pięknych i kompaktowych obudowach.

AMP 8

AMP 8 jest końcówką mocy dedykowaną przetwornikowi analogowo-cyfrowemu DAC 8. Jej elegancka obudowa jest zbudowana w całości z aluminium. Podstawę i pokrywę urządzenia wykonano z płyt o grubości 6 mm, natomiast boczne i przednie panele uzyskano z profili aluminiowych wytwarzanych w skomplikowanym procesie wytłaczania. Oznacza to, że urządzenie nie zawiera ferromagnetycznych materiałów, które mogłyby generować zniekształcenia sygnału. Konstrukcja układu tej końcówki mocy bazuje na rozwiązaniach z topowej serii High Voltage.

Czytaj więcej: AMP 8

DAC 8 DSD

DAC 8 DSD jest konwerterem cyfrowo-analogowym, który osiąga niepowtarzalną wydajność dzięki swojej bezkompromisowej konstrukcji i zastosowaniu najlepszych technologii. Podczas jego tworzenia firma T+A wykorzystała swoje ogromne doświadczenie i wiedzę w dziedzinie obróbki sygnału cyfrowego. Cel, który przyświecał niemieckim inżynierom w procesie projektowania sięgał o wiele dalej, niż jedynie transfer muzyki z komputera do systemu hi-fi. DAC 8 DSD zawiera wszystko, co niezbędne do konwersji cyfrowego sygnału z wszelkich możliwych źródeł.

Czytaj więcej: DAC 8 DSD

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2019. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.