SERIA 8 - nowoczesność i styl

Przetwornik cyfrowo-analogowy DAC 8 i dedykowana końcówka mocy AMP 8 razem tworzą elegancki i nowoczesny system stereo, który może rywalizować z najlepszymi tradycyjnymi zestawami w tym przedziale cenowym. DAC 8 pozwala słuchać muzyki z różnych źródeł takich, jak komputer, odtwarzacz płyt kompaktowych, konsola czy tuner satelitarny, oferując najwyższą jakość brzmienia i wygodną regulację głośności, natomiast AMP 8 dostarcza mocy zdolnej napędzić niemal dowolne kolumny. Wszystko to w pięknych i kompaktowych obudowach.

AMP 8

Końcówka mocy
AMP 8 jest końcówką mocy dedykowaną przetwornikowi analogowo-cyfrowemu DAC 8. Jej elegancka obudowa jest zbudowana w całości z aluminium. Podstawę i pokrywę urządzenia wykonano z płyt o grubości 6 mm, natomiast boczne i przednie panele uzyskano z profili aluminiowych wytwarzanych w skomplikowanym procesie wytłaczania. Oznacza to, że urządzenie nie zawiera ferromagnetycznych materiałów, które mogłyby generować zniekształcenia sygnału. Konstrukcja układu tej końcówki mocy bazuje na rozwiązaniach z topowej serii High Voltage.

Czytaj więcej: AMP 8

DAC 8 DSD

Konwerter cyfrowo-analogowy
DAC 8 DSD jest konwerterem cyfrowo-analogowym, który osiąga niepowtarzalną wydajność dzięki swojej bezkompromisowej konstrukcji i zastosowaniu najlepszych technologii. Podczas jego tworzenia firma T+A wykorzystała swoje ogromne doświadczenie i wiedzę w dziedzinie obróbki sygnału cyfrowego. Cel, który przyświecał niemieckim inżynierom w procesie projektowania sięgał o wiele dalej, niż jedynie transfer muzyki z komputera do systemu hi-fi. DAC 8 DSD zawiera wszystko, co niezbędne do konwersji cyfrowego sygnału z wszelkich możliwych źródeł.

Czytaj więcej: DAC 8 DSD

MP 8

Odtwarzacz wieloforamtowy
MP 8 wygląda bardzo niepozornie. Na pierwszy rzut oka można sobie pomyśleć, że to tylko kolejny, klasyczny odtwarzacz CD, ale jego prawdziwe możliwości wykraczają daleko poza to urządzenie. MP 8 może obsługiwać wiele źródeł, zawiera najwyższej klasy mechanizm CD, nowoczesny tuner cyfrowy, który obsługuje formaty FM, DAB+ oraz FM-HD. Wysokiej jakości moduł Bluetooth współpracuje z urządzeniami mobilnymi, radiem internetowym i aplikacjami do transmisji  muzyki. Za pośrednictwem sieci LAN i WLAN można go także także połączyć z domową siecią i dyskiem NAS. Do dyspozycji mamy złącza USB oraz wejścia dla źródeł zewnętrznych (2xUSB oraz 3xHD-S/P-DIF).

Czytaj więcej: MP 8

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2019. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.