CALA® - wszystko w jednym

Seria CALA to urządzenia będące zaawansowanymi, wielofunkcyjnymi systememami audio typu all-in-one. Zaprojektowano je tak,
aby zastępowały cały system stereo. Oszczędność miejsca łączy się tu z zaawansowaną technologią i sporymi możliwościami
konfiguracyjnymi. Wystarczy podłączyć kolumny i cieszyć się muzyką, którą możemy wygodnie przesyłać z dowolnego, cyfrowego źródła. 

CALA SR

CALA Streaming Reciver


CALA SR to propozycja dla prawdziwych miłośników muzyki. Są wśród nich osoby, które oprócz doskonałej jakości dźwięku, szukają wyrafinowanego projektu, doskonałego wykonania, nieskomplikowanej obsługi i funkcjonalności. CALA nie jest typowey, duże systemy, które składa się z oddzielnych komponentów. Mała głębokość umożliwia dopasowanie go do praktycznie każdego mebla. Urządzenia serii  CALA® umożliwiają podłaczenie każdego źródła muzyki i odtwarzanie go w wyjątkowej jakości. Urządzenia serii CALA zbudowane są wyłącznie z najlepszych materiałów.

Czytaj więcej: CALA SR

CALA CDR

CALA Streming CD Reciver


CALA® CDR - z punktu widzenia ogólnej filozofii projektowania urządzeń tej serii i zaplecza technicznego - jest bliskim krewnym CALA® SR. CDR posiada wysokiej jakości mechanizm CD, stopnie wyjściowe o dwukrotnie większej mocy i wysokowydajną sekcję zasilania. 100 W mocy jest wystarczające do współpracy nawet z dużymi zestawami głośnikowymi. Aby pomieścić wszystkie dodatkowe funkcje, zaprojektowano nieco większą i cięższą obudowę. Pozostaje ona jednak nadal bardzo kompaktowa i zachowuje ten sam ogólny wygląd i proporcje, co CALA® SR. Koncepcja obu urządzeń oparta jest na jednej i tej samej płycie głównej.

Czytaj więcej: CALA CDR

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2019. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.