CALA i CARUSO - Wszystko w jednym

Oba modele to zaawansowane systemy wielofunkcyjne w jednej obudowie, zaprojektowane tak, aby zastąpić cały system stereo. Oszczędność miejsca łączy się tu z zaawansowaną technologią i sporymi możliwościami konfiguracyjnymi. Wystarczy podłączyć kolumny i cieszyć się muzyką z wielu źródeł. Do kompletu T+A oferuje kilka modeli zestawów głośnikowych takich, jak CS Mini, CM Active i CM Active Mini, a także kolumny z regularnej oferty.

CM Active Mini

W ciągu kilku ostatnich dekad firma T+A udowodniła liczne zalety aktywnych głośników, pokazując modele Solitaire i TCI Active. Doświadczenie niemieckich inżynierów na tym polu jest widoczne również w głośnikach CM Active Mini. Każda jednostka tego zestawu napędzana jest bezpośrednio przez własny wzmacniacz, oferujący 25 watów na kanał. Wysokiej jakości przetworniki, zostały precyzyjnie dopasowane do obudowy i w efekcie generują dynamiczny i mocny dźwięk. Zaawansowana aktywna zwrotnica linearyzuje pasmo przenoszenia i poszerza je o zakres najniższych tonów, zaś wydajny zasilacz zapewnia wysoką efektywność nawet przy znacznych poziomach głośności.

Czytaj więcej: CM Active Mini

CM Active

Te w pełni aktywne, dwudrożne monitory są zdolne do zapewnienia jakości dźwięku znacznie przewyższającej tę oferowaną nawet przez większe kolumny. Pomimo że głośniki wyglądają na kompaktowe, pochwalić się mogą pokaźną objętością wewnętrzną. Ich obudowy i wykorzystane komponenty są identyczne, jak w przypadku modelu KR 450, a jedyną różnicą jest wysokiej jakości aktywną zwrotnica, która zastąpiła zwrotnicę pasywną. Każda jednostka zasilana jest przez własny, analogowy wzmacniacz mocy o symetrycznej konstrukcji, działający w układzie push-pull i pracujący w klasie AB. Urządzenia te generują więcej niż 70 W mocy ciągłej i oferują doskonałą jakość dźwięku.

Czytaj więcej: CM Active

CS Mini

CS Mini to skromny głośnik, ale tylko w kategorii wymiarów. Chociaż mierzy zaledwie 13 cm szerokości, 15 cm głębokości i 22 cm wysokości, oferuje brzmienie zestawu o znaczącej wielkości. Jest to możliwe dzięki obudowie wykonanej z litego aluminium, której ściany są znacznie cieńsze, niż w porównywalnych modelach wykonanych z drewna. W efekcie otrzymano sporą objętość wewnętrzną, co odpowiednio przekłada się na reprodukcję niskich tonów. Podobnie jak w przypadku Cali, całość skrzynki jest wytłaczana, w tym wszystkie elementy usztywniające i mocujące. Pozwala to na stworzenie absolutnie nieskazitelnej powierzchni zewnętrznej.

Czytaj więcej: CS Mini

CARUSO Blu

Caruso Blu to kompletny system stereo, który oferuje znakomity dźwięk i jednocześnie pozostał tak mały i kompaktowy, jak jest to tylko możliwe. W porównaniu z poprzednikiem wygląda jeszcze bardziej elegancko i ekskluzywnie, a w swoim wnętrzu kryje najnowocześniejsze komponenty i technologie. Caruso Blue jest niezwykle wszechstronny i współpracuje z wszystkimi obecnie wykorzystywanymi źródłami. Lista urządzeń obejmuje odtwarzacze BluRay, CD i DVD, serwery muzyczne, nośniki pamięci USB, telewizory, dekodery oraz źródła analogowe takie, jak na przykład gramofony z przedwzmacniaczem gramofonowym. Dodatkowo za pomocą technologii Bluetooth możemy sparować urządzenia przenośne.

Czytaj więcej: CARUSO Blu

CALA

Cala to najmniejszy, najbardziej kompaktowy i najlepiej wyglądający odbiornik stereo, jaki został stworzony przez firmę T+A. Stanowi idealne rozwiązanie dla każdego melomana, który docenia wyrafinowany design i kunszt wykonania na równi z najwyższą jakością brzmienia. Choć Cala wygląda niepozornie, jest niezwykle wszechstronna. Urządzenie umożliwia dostęp do wszystkich nowoczesnych źródeł muzyki dzięki wbudowanemu tunerowi FM, klientowi strumieniowania internetowych stacji radiowych, dostępowi sieciowemu do dysków twardych, możliwości podłączenia iPoda, a także obsłudze technologii Bluetooth z profilem A2DP. Dwa wejścia analogowe pozwalają na podłączenie chociażby zestawów telewizyjnych.

Czytaj więcej: CALA

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2019. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.