SERIA V - lampowy czar i potężna moc

Niektórzy audiofile uważają, że prawdziwe brzmienie można wydobyć tylko z konstrukcji bazujących na lampach elektronowych. Niemiecka firma również postanowiła uczynić krok w tym kierunku, wprowadzając urządzenia z hi-endowej serii V. Lampowy czar i delikatność łączy się tu z tranzystorową dynamiką pozwalajacą napędzić dowolne kolumny i uzyskać prawdziwie koncertowe brzmienie. Ten sprzęt naprawdę gra tak dobrze, jak wygląda.

M 10

Monobloki M 10 to flagowe wzmacniacze mocy z serii V. Rozdzielenie kanałów pozwala uzyskać najlepsze możliwe parametry brzmieniowe. Urządzenia te zostały zaprojektowane jako kombinacja trzech zasadniczych czynników - wszystkiego co najlepsze w technologii lampowej, najlepszych i najbardziej nowoczesnych rozwiązań tranzystorowych oraz innowacyjnego projektu elektronicznego. Lampowe stopnie wejściowe zostały zastosowane z pełną premedytacją, aby zapewnić wzmacniaczowi audiofilskie charakterystyki brzmieniowe. Ponieważ uzyskanie wysokich mocy z konstrukcji w pełni lampowych jest dość trudne, mało praktyczne i niezbyt ekonomiczne, zdecydowano się na połączenie zalet szklanych baniek z tranzystofowym stopniem wyjściowym zapewniającym tej końcówce mocy brutalną moc, zdolną wysterować dowolne kolumny.

Założeniem konstruktorów nie było jednak stworzenie kolejnego, bardzo mocnego wzmacniacza, ale zaprojektowanie urządzenia, które potrafi oddać brzmieniową złożoność sygnałów muzycznych i bardzo delikatne smaczki w każdym nagraniu.

Dane techniczne
Moc: 550 W/8 Ω, 1000 W/4 Ω
Pasmo przenoszenia: 1 Hz -150 kHz (+0/-3 dB)
Współczynnik tłumienia: > 115
Całkowite zniekształcenia harmoniczne: < 0,009 %
Wymiary (W/S/G): 52/35/48 cm
Masa: 52 kg

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2019. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.