SERIA V - lampowy czar i potężna moc

Niektórzy audiofile uważają, że prawdziwe brzmienie można wydobyć tylko z konstrukcji bazujących na lampach elektronowych. Niemiecka firma również postanowiła uczynić krok w tym kierunku, wprowadzając urządzenia z hi-endowej serii V. Lampowy czar i delikatność łączy się tu z tranzystorową dynamiką pozwalajacą napędzić dowolne kolumny i uzyskać prawdziwie koncertowe brzmienie. Ten sprzęt naprawdę gra tak dobrze, jak wygląda.

P 10-2

Przedwzmacniacz lampowy P 10-2 to z jedna z najbardziej dopracowanych konstrukcji w ofercie niemieckiej firmy. W grupie dwukanałowych urządzeń analogowych opartych o lampy elektronowe praktycznie nie ma sobie równych. Bezkompromisowy projekt układu elektronicznego i najlepsze, wyselekcjonowane komponenty pozwoliły na uzyskanie prawdziwie wyczynowych parametrów i audiofilskiego brzmienia. Konstrukcja tego przedwzmacniacza jest w pełni symetryczna. Układ dual mono gwarantuje niskie zniekształcenia i przesłuchy międzykanałowe. Ścieżki dla prawego i lewego kanału są absolutnie identyczne, i taka jest też jakość dźwięku. Potwierdza to wnętrze, zaprojektowane i wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły. P 10-2 to bardzo skomplikowany układ wykorzystujący aż pięć lamp na kanał.

Dlaczego aż tyle? Ponieważ inżynierowie T+A nie akceptowali układów elektronicznych i związanej z nimi jakości dźwięku rodem z lat 50. Nowoczesne rozwiązania wymagają aby wprowadzać w życie bardziej skomplikowane topologie i właśnie z takim układem mamy do czynienia w tym przypadku. Rezultatem jest przedwzmacniacz lampowy pozbawiony wad typowych, przestarzałych konstrukcji tego typu.

Dane techniczne
Pasmo przenoszenia: 0,1 Hz - 250 kHz (+0/-3 dB)
Całkowite zniekształcenia harmoniczne: < 0,01 %
Zakres regulacji głośności: 0 - 90 dB
Wzmocnienie: 3,5 x
Impedancja wejściowa: 20000 omów
Wymiary (W/S/G): 17/44/39 cm
Masa: 10 kg

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2019. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.