SERIA V - lampowy czar i potężna moc

Niektórzy audiofile uważają, że prawdziwe brzmienie można wydobyć tylko z konstrukcji bazujących na lampach elektronowych. Niemiecka firma również postanowiła uczynić krok w tym kierunku, wprowadzając urządzenia z hi-endowej serii V. Lampowy czar i delikatność łączy się tu z tranzystorową dynamiką pozwalajacą napędzić dowolne kolumny i uzyskać prawdziwie koncertowe brzmienie. Ten sprzęt naprawdę gra tak dobrze, jak wygląda.

D 10-2

D 10-2 to jeden z najbardziej niezwykłych odtwarzaczy CD/SACD dostępnych w tym momencie na świecie. Wykorzystuje nie tylko najlepsze zdobycze technologii cyfrowej takie, jak poczwórne, 32-bitowe przetworniki, ale także lampowe układy analogowe i ładowany od góry mechanizm odczytujący. Taka mieszanka daje niesamowite rezultaty w kategoriach brzmieniowych, co sprawia, że D 10-2 może równać się nawet z najlepszymi gramofonami. Dwie specjalnie opracowane sekcje zasilające zapewniają energię niezależnie układom cyfrowym i analogowym, co eliminuje wzajemne interferencje i zniekształcenia.

Dla sekcji cyfrowej zastosowano zasilacz oparty na wydajnym transformatorze toroidalnym, natomiast dla układów analogowych przewidziano bardzo stabilne zasilacze oferujące pojemność filtrującą rzędu 100000 µF. W sekcji wyjściowych układów analogowych zastosowano natomiast znane i lubiane przez audiofilów lampy elektronowe - podwójne triody 12AX7 i ECC99. Taka kombinacja pozwoliła uzyskać optymalne parametry sygnału wyjściowego i - co jeszcze ważniejsze - przyjemne, pełne i naturalne brzmienie.

Dane techniczne
Przetwornik: 4 x 32 bit
Dynamika: 100 dB (SACD), 98 dB (CD)
Pasmo przenoszenia: 2 Hz - 60 KHz (SACD), 2 Hz - 20 KHz (CD)
Stosunek sygnał/szum: 100 dB
Napięcie wyjściowe: 2,5 V
Wymiary (W/S/G): 17/44/39 cm
Masa: 12 kg

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2019. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.