SERIA V - lampowy czar i potężna moc

Niektórzy audiofile uważają, że prawdziwe brzmienie można wydobyć tylko z konstrukcji bazujących na lampach elektronowych. Niemiecka firma również postanowiła uczynić krok w tym kierunku, wprowadzając urządzenia z hi-endowej serii V. Lampowy czar i delikatność łączy się tu z tranzystorową dynamiką pozwalajacą napędzić dowolne kolumny i uzyskać prawdziwie koncertowe brzmienie. Ten sprzęt naprawdę gra tak dobrze, jak wygląda.

V 10-2

W opinii T+A wysoka moc wyjścia jest fundamentalną potrzebą, ale nie kosztem brzydkiego opakowania i utopijnego wydatku. Niemieccy inżynierowie znaleźli sposób na tę zagadkę w nowych typach lamp, które nie były wykorzystywane nigdy wcześniej, w połączeniu ze pomysłową konstrukcją obwodu SPPP. To eliminuje regularne problemy w przepustowości transformatorów konwencjonalnych lampowych wzmacniaczy. Jak zawsze, brano pod uwagę wymierne rezultaty mające niezwykłą wagę. Bardzo dobre wyniki testów laboratoryjnych cechowały się wyższymi granicami częstotliwości od 30 do 50 kHz.

To jednak wciąż nie było wystarczające i po jakimś czasie udało się osiągnąć granicę pasma z łatwością przekraczającą 100 kHz. A to dzięki najnowszym, pierścieniowym transformatorom, które technologia SPPP pozwala wykorzystywać. Istotnym czynnikiem dla konstruktorów była stabilność jakości dźwięku wzmacniacza i techniczna wydajność w codziennym użytkowaniu. Aby zapewnić długowieczność lamp i łatwosć ich eksploatacji, zdecydowano się poddać te komponenty czasochłonnemu procesowi selekcji, aby dawać klientom tylko to, co najlepsze.

Dane techniczne
Moc wyjściowa: 2 x 80 W
Impedancja kolumn: 4 lub 8 omów (przełączana)
Pasmo przenoszenia: 8 Hz - 100000 Hz
Zniekształcenia harmoniczne: < 0.07 %
Lampy: 2 x ECC83, 2 x ECL82, 2 x ECC99, 4 x EL519
Wymiary (W/S/G): 18/44/39 cm

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2019. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.