SERIA K - kino dla koneserów

Kino domowe to nie tylko sprzęt zajmujący miejsce na stoliku pod telewizorem, ale przede wszystkim wygodny sposób na przyjemne spędzanie czasu w spokoju i samotności lub w towarzystwie rodziny lub znajomych, bez wychodzenia z domu. Urządzenia serii K zaprojektowano tak, aby dawały nam to wszystko bez potrzeby kupowania dodatkowego stolika na amplitunery i odtwarzacze. W eleganckich i kompaktowych obudowach zamknięto wszystko, czego potrzebują miłośnicy domowych projekcji filmowych i koncertów w pełnym, przestrzennym wymiarze.

K8

Odtwarzacz BluRay 7.1 HD


K8 to z pewnością jedno z najbardziej złożonych urządzeń, jakie produkuje firma T+A. Jest to nowoczesny odtwarzacz BluRay 7.1 HD wyposażony w najlepsze dostępne technologie. Został zaprojektowany by dostarczyć kinom domowym dźwięk przestrzenny najwyższej jakości. Jest urządzeniem niezwykle wszechstronnym, które spełni wszystkie potrzeby wymagających entuzjastów kina domowego, również w wersji 5.1, 3.1 czy stereo. Inżynierowie firmy T+A podjęli przemyślaną decyzję, wybierając połączenie wysokowydajnych wzmacniaczy z analogowymi zasilaczami. Każdy miłośnik muzyki i filmu może podłączyć nawet duże, wymagające prądowo zestawy głośnikowe, które są w stanie nagłośnić sporą przestrzeń salonu.

K8 wyposażono w siedem wzmacniaczy, z których każdy generuje moc większą niż 150 W i jest wyposażony w inteligentny system sterowania. Dzięki temu możliwe jest dostarczenie dźwięku stereo nawet w trzech sąsiednich pokojach, z których każdy posiada niezależną regulację głośności w zależności od trybu pracy. Dla dodatkowej wygody K8 został wyposażony w kartę sieciową umożliwiającą przesyłanie plików audio/video poprzez domową sieć.

Dane techniczne
Typ dekodera surround: 7.1 HighDefinition (HD) z dwoma 56-bitowymi, dowolnie programowalnymi, dwurdzeniowymi procesorami sygnałowymi (DC DSP)
Obsługiwane formaty streamingu: MP3, WAV, FLAC, AAC, OGG-Vorbis, WMA (WMDRM 10)
Wejścia: 3 x HDMI 1.4, 2 x SP/DIF koaksjalny, 1 x SP/DIF optyczny, 3 analogowe wejścia liniowe, 4 analogowe wejścia stereo,
Wyjścia: 1 x HDMI 1.4, 1x SP/DIF koaksajlny, wyjście liniowe, wyjście dla subwoofera, 3 wyjścia stereo, wyjście słuchawkowe
Wymiary (W x S x G): 14,5 x 44 x 37,5 cm
Masa: 17,5 kg

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2019. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.