SERIA K - kino dla koneserów

Kino domowe to nie tylko sprzęt zajmujący miejsce na stoliku pod telewizorem, ale przede wszystkim wygodny sposób na przyjemne spędzanie czasu w spokoju i samotności lub w towarzystwie rodziny lub znajomych, bez wychodzenia z domu. Urządzenia serii K zaprojektowano tak, aby dawały nam to wszystko bez potrzeby kupowania dodatkowego stolika na amplitunery i odtwarzacze. W eleganckich i kompaktowych obudowach zamknięto wszystko, czego potrzebują miłośnicy domowych projekcji filmowych i koncertów w pełnym, przestrzennym wymiarze.

K2 Blu

Odtwarzacz wieloźródłowy


Uniwersalne urządzenie K2 Blu zostało stworzone dla wszystkich miłośników dobrego brzmienia, którzy pragną odtwarzać muzykę z różnych źródeł i mediów oraz chcą podnieść jakość dźwięku swego telewizora bez wykorzystania sześciu czy ośmiu głośników. Z tego powodu K2 Blu nie jest klasycznym odbiornikiem przestrzennym, do którego podłączamy zestaw 7.1. Inżynierowie T+A postawili tutaj na samodzielną możliwość kalibracji urządzenia i ustawienia trybu pracy, który zapewni optymalną reprodukcję dźwięku, w zależności od głośników podłączonych do urządzenia i rodzaju preferowanej muzyki. Wybór podstawowych opcji, takich jak kalibracja głośników, równowaga kanałów, korekcja barwy czy pasma przenoszenia odbywa się za pomocą prostego w obsłudze menu i pilota zdalnego sterowania.

K2 Blu wyposażony jest w odtwarzacz BluRay najnowszej generacji, którego mechanizm opiera się na działaniu aż trzech laserów. Oznacza to, że urządzenie dostarcza dźwięk najwyższej jakości z płyty CD, a także wspaniały obraz z płyty Blu-ray i DVD. Wyjściowy obraz w rozdzielczości Full HD jest dostarczany przez wyjście HDMI. Ponadto K2 Blu potrafi w szybki i wygodny sposób parować się z urządzeniami mobilnymi, dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth w standardzie A2DP. Wyjście słuchawkowe posiada swój własny wzmacniacz, który wyłącza całkowicie wyjścia głośnikowe podczas swojej pracy. K2 Blu jest również zdolne do streamowania mediów z wykorzystaniem lokalnej sieci internetowej.

Dane techniczne

  • Wejścia: Aux, TV, iPod
  • Wyjścia: SP-DIF, koaksjalne 0,5 V / 75 Ohm, LPCM, HDMI Audio, HDMI Video, słuchawkowe
  • Pasmo przenoszenia: 1 Hz - 60 000 Hz
  • Format streamowanych plików: MP3, WMA, (WMDRM 10), AAC, FLAC, OGG-Vorbis
  • Wymiary (W x S x G): 10,7 x 44 x 35,5 cm
  • Masa: 12 kg

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2019. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.