SERIA 8 - nowoczesność i styl

Przetwornik cyfrowo-analogowy DAC 8 i dedykowana końcówka mocy AMP 8 razem tworzą elegancki i nowoczesny system stereo, który może rywalizować z najlepszymi tradycyjnymi zestawami w tym przedziale cenowym. DAC 8 pozwala słuchać muzyki z różnych źródeł takich, jak komputer, odtwarzacz płyt kompaktowych, konsola czy tuner satelitarny, oferując najwyższą jakość brzmienia i wygodną regulację głośności, natomiast AMP 8 dostarcza mocy zdolnej napędzić niemal dowolne kolumny. Wszystko to w pięknych i kompaktowych obudowach.

AMP 8

Końcówka mocy
AMP 8 jest końcówką mocy dedykowaną przetwornikowi analogowo-cyfrowemu DAC 8. Jej elegancka obudowa jest zbudowana w całości z aluminium. Podstawę i pokrywę urządzenia wykonano z płyt o grubości 6 mm, natomiast boczne i przednie panele uzyskano z profili aluminiowych wytwarzanych w skomplikowanym procesie wytłaczania. Oznacza to, że urządzenie nie zawiera ferromagnetycznych materiałów, które mogłyby generować zniekształcenia sygnału. Konstrukcja układu tej końcówki mocy bazuje na rozwiązaniach z topowej serii High Voltage.

Zastosowanie najlepszych dostępnych na rynku komponentów takich, jak tranzystory ThermalTrak odpowiedzialne za wzmocnienie prądowe czy niemagnetyczne rezystory Vishaya zapewnia stabilność parametrów i brzmienie wolne od zakłóceń. Transformator toroidalny generuje do 400 W, dzięki czemu wzmacniacz jest zdolny do napędzenia nawet najbardziej wymagających kolumn bez większego wysiłku. Wszystko to sprawia, że AMP 8 brzmi rewelacyjnie. Urządzenie gwarantuje energetyczny, dynamiczny dźwięk, przy jednoczesnym wyeksponowaniu najdrobniejszych szczegółów nagrania.

Połączenie DAC 8 i AMP 8 wyznacza nowe standardy daleko poza swoją klasą cenową, tworząc prawdziwie high-endowy system w rozsądnej cenie.

Dane techniczne
Moc: 80 W/8 Ω, 110 W/4 Ω
Pasmo przenoszenia: 1 Hz - 200 kHz (+0/-3 dB)
Współczynnik tłumienia: > 170
Całkowite zniekształcenia harmoniczne: < 0,009 %
Wymiary (W/S/G): 9,5/27/27 cm
Masa: 7 kg

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2019. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.