SERIA 8 - nowoczesność i styl

Przetwornik cyfrowo-analogowy DAC 8 i dedykowana końcówka mocy AMP 8 razem tworzą elegancki i nowoczesny system stereo, który może rywalizować z najlepszymi tradycyjnymi zestawami w tym przedziale cenowym. DAC 8 pozwala słuchać muzyki z różnych źródeł takich, jak komputer, odtwarzacz płyt kompaktowych, konsola czy tuner satelitarny, oferując najwyższą jakość brzmienia i wygodną regulację głośności, natomiast AMP 8 dostarcza mocy zdolnej napędzić niemal dowolne kolumny. Wszystko to w pięknych i kompaktowych obudowach.

MP 8

Odtwarzacz wieloforamtowy
MP 8 wygląda bardzo niepozornie. Na pierwszy rzut oka można sobie pomyśleć, że to tylko kolejny, klasyczny odtwarzacz CD, ale jego prawdziwe możliwości wykraczają daleko poza to urządzenie. MP 8 może obsługiwać wiele źródeł, zawiera najwyższej klasy mechanizm CD, nowoczesny tuner cyfrowy, który obsługuje formaty FM, DAB+ oraz FM-HD. Wysokiej jakości moduł Bluetooth współpracuje z urządzeniami mobilnymi, radiem internetowym i aplikacjami do transmisji  muzyki. Za pośrednictwem sieci LAN i WLAN można go także także połączyć z domową siecią i dyskiem NAS. Do dyspozycji mamy złącza USB oraz wejścia dla źródeł zewnętrznych (2xUSB oraz 3xHD-S/P-DIF).

Możliwość podłączenia wielu różnych, zewnętrznych źródeł sygnału pozwala wykorzystać wszystkie zalety MP 8. Ten odtwarzacz nie jest komputerem, ale nadal jest to wysokiej klasy sprzęt audio, który posiada wiele dodatkowych funkcji. Zaprojektowano go tak, by wszystkie rodzaje źródeł cyfrowych mogły być używane, muzyka odtwarzana, a sygnał przetwarzany przez przetwornik C / A w najwyższej możliwej jakości. Poprzez wyjście S/P-DIF odtwarzacz MP 8 obsługuje pliki audio wysokiej jakości (do 192 kHz). Idealnym partnerem do pracy jest jednak DAC 8 DSD. Wyjścia SYS OUT i DAC 8 LINK służą do sterowania i przesyłania sygnałów audio z optymalnym przekierowaniem do DAC 8 DSD. Podczas korzystania z firmowej aplikacji T+A cały system Series-8 jest sterowany za pomocą MP 8.

MP 8 zapewnia oszałamiające wrażenia w reprodukcji dźwięku i jest w stanie wykorzystać potencjał cyfrowych plików audio.

Specyfikacja

 • Formaty: CD, CD-R, CD-RW, CD Text
 • Formarty streamingowe: MP3, WMA, AAC, OGG Vorbis, FLAC, WAV, AIFF, ALAC
 • Pasmo przenoszenia: 2 Hz - 20 kHz
 • Dynamika: 100 dB
 • Próbkowanie: PCM 32 - 192 kHz, 16/24 Bit; MP3 do 320 kBit, ze zmiennym i stałym bitrate
 • Serwisy: Tidal, Deezer, qobuz, Roon Ready (wymagana subskrypcja)
 • Złącza: LAN-Fast Ethernet 10/100 Base-T, WLAN: 802.11 b/g/n with WPS
 • Złącza: 

  3 x S/P-DIF: 2 x standard coax 192 kHz / 24 Bit, 1 x optical TOS-Link 96 kSps /24 bit.
  2 x USB Master-Mode for USB-mass storage (Stick oder HDD)
  1x USB: Device-Mode is passed through to DAC 8 DSD

 • Pobór mocy: 20 W
 • Wymiary: 95x270x270 mm 
 • Waga: 5 kg

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2019. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.