SERIA 8 - nowoczesność i styl

Przetwornik cyfrowo-analogowy DAC 8 i dedykowana końcówka mocy AMP 8 razem tworzą elegancki i nowoczesny system stereo, który może rywalizować z najlepszymi tradycyjnymi zestawami w tym przedziale cenowym. DAC 8 pozwala słuchać muzyki z różnych źródeł takich, jak komputer, odtwarzacz płyt kompaktowych, konsola czy tuner satelitarny, oferując najwyższą jakość brzmienia i wygodną regulację głośności, natomiast AMP 8 dostarcza mocy zdolnej napędzić niemal dowolne kolumny. Wszystko to w pięknych i kompaktowych obudowach.

DAC 8 DSD

Konwerter cyfrowo-analogowy
DAC 8 DSD jest konwerterem cyfrowo-analogowym, który osiąga niepowtarzalną wydajność dzięki swojej bezkompromisowej konstrukcji i zastosowaniu najlepszych technologii. Podczas jego tworzenia firma T+A wykorzystała swoje ogromne doświadczenie i wiedzę w dziedzinie obróbki sygnału cyfrowego. Cel, który przyświecał niemieckim inżynierom w procesie projektowania sięgał o wiele dalej, niż jedynie transfer muzyki z komputera do systemu hi-fi. DAC 8 DSD zawiera wszystko, co niezbędne do konwersji cyfrowego sygnału z wszelkich możliwych źródeł.

Może bezpośrednio napędzić aktywne zestawy głośnikowe lub pracować jako przedwzmacniacz, podłączony do końcówki mocy. Sercem urządzenia jest osiem 32-bitowych konwerterów Burr-Browna w podwójnym układzie symetrycznym. High-endową klasę zapewniają również dwa oddzielnie, zaawansowane zasilacze sieciowe dla sekcji analogowej i cyfrowej. Ponadto precyzyjny zegar, całkowicie rozłączony od urządzenia źródłowego zapobiega występowaniu zniekształceń jitter. Sterowanie głośnością zostało zaprojektowane tak, aby uniknąć utraty dynamiki nawet przy niskim poziomie głośności.

DAC 8 DSD w komplecie z końcówką mocy tworzy system o dynamicznym, rozdzielczym brzmieniu i nowoczesnym, eleganckim wzornictwie. A wszystko to w rozsądnej cenie.

Dane techniczne
Rodzaj przetwornika: 32-bitowy Sigma-Delta
Wejścia cyfrowe: 4 x koaksjalne, optyczne, USB, BNC, AES/EBU
Wyjścia audio: RCA (2,5 V), XLR (5 V)
Wyjście cyfrowe: koaksjalne
Zniekształcenia: < 0,001%
Stosunek sygnał/szum: 116 dB
Wymiary (W/S/G): 9,5/27/27 cm
Masa: 4 kg

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2019. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.